کتاب یوگا چشم سوم ۱۳۶ صفحه فایل پی دی اف


در حال بارگذاری
۱۵ آبان ۱۳۹۷
pdf
1.40 MB
136 صفحه
155 بازدید
رایگان
خرید

کتاب یوگا چشم سوم ۱۳۶ صفحه فایل پی دی اف


کتاب یوگا چشم سوم  از معدود کتابهای چاپ شده به زبان فارسی می باشد که روش های بیدار کردن و فعال کردن چشم سوم و چاکرای آچنا را مورد بررسی و آموزش قرار می دهد.

اگر علاقه مند به مباحث چاکراها هستید این کتاب می تواند بسیاری از سوالات شما را پاسخ دهد.

آجنا در لغت به معنی فرمان و مرکز فرمان است. آجنا چاکرا به شکل دایره ای با ۲ گلبرگ در دو طرف آن توصیف می شود، بر روی این گلبرگها حروف سانسکریت (هام) و (کشام) نقش بسته است، این دو گلبرگ به نیروهای مثبت و منفی پرانا که در این مرکز به هم اتصال می یابند و همچنین به خورشید و ماه اشاره دارند.

آجنا چاکرا در پیشانی و مرکز دو چشم و بین دو ابرو  واقع شده  و به رنگ نیلی می باشد و وظیفه آن ارتباط فراحسی یا اصطلاحا چشم سوم می باشد .

با فعال کردن این چاکرا شخص پرتو جو می تواند افکار و احساسات خویش را به دیگری انتقال دهد و یا افکار و احساسات دیگری را درک کند .

علقه مندان به تله پاتی می توانند با مطالاعه این کتاب تمرنات بیدار کردن آجنا چاکرا را فرا گرفته و به صورت اصولی برای بیداری این چاکرا تمرین کنند .

* توضیح در این کتاب از اصطلاحات ساسنسکریت و تخصصی استفاده شده اگر به عنوان مبتدی قصد تمرین در این زمینه را دارید به شما توصیه میکنم ابتدا کتاب خود هیپنوتیزم استاد کابوک را مطالعه بفرمایید . در کتاب خود هیپنوتیزم در قسمت آموزش هیپنوتیزم به روش هندی ، بسیاری از اصطلاحات سانسکریت رمز گشایی شده و شما می توانید با پیش زمینه قبلی اسرار این کتاب را درک کنید.

 

این فایل به صورت رایگان می باشد و بعد از انجام فرایند خرید بدون پرداخت هزینه لینک دانلود در اختیار شما قرار خواهد گرفت  

  راهنمای خرید:
  • پرداخت با کلیه کارتهای بانکی عضو شتاب امکانپذیر است.
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد. همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • لینک دانلود امکان 10 بار دانلود در 48 ساعت آینده را دارد، لذا باید طی 48 ساعت آینده نسبت به دریافت کامل فایل اقدام نمایید. پس از اتمام بازه 48 ساعتی، فایل فوق به صورت خودکار از روی سرور پاک شده و دریافت شده تلقی می شود.
  • در صورت وجود هر گونه مشکل در فایل دانلود شده، حداکثر تا 24 ساعت، از طریق تماس با ما اطلاع دهید تا شکایت شما مورد بررسی قرار گیرد.