دانلود تحلیل موزه ویکتوریا و آلبرت ۱۵ اسلاید ( پروژه درس طراحی معماری ۳)


در حال بارگذاری
۷ مرداد ۱۳۹۶
پاورپوینت
19.9 MB
15 اسلاید
504 بازدید
۲.۰۰۰ تومان
خرید

دانلود پروژه درس طراحی معماری ۳ با موضوع تحلیل موزه ویکتوریا و آلبرت ۱۵ اسلاید به صورت کامل

تحلیل موزه ویکتوریا و آلبرت

 مقدمه ای بر موزه ویکتوریا و آلبرت

موزه ویکتوریا و آلبرت بیشتر از معماری به خاطر کارها و مجموعه های هنریش شهرت دارد و ممکن است به زودی لیبسکیند معمار معروف انگلیسی راه و روش آن را تغییر دهد .

 این موزه بزرگترین موزه دنیا در زمینه هنرهای زینتی و دیزاین می باشد که مجوعه ای با بیش از چهار و نیم میلیون اثر می باشد. این موزه در ۱۸۵۲ بنیان گذارده شد که گستره ای از ۵۰۰۰ سال ، از هنر باستان تا به امروز را در خود جای داده است. بخش های مختلف موزه، آثار هنری فرهنگ های مختلف نقاط متفاوت دنیا را در خود جای داده است. از جمله بخش های آن دنیای اسلام، چین، ژاپن، آمریکا، اروپا، آفریقای شمالی و… می باشد

تحلیل موزه ویکتوریا و آلبرت

  راهنمای خرید:
  • پرداخت با کلیه کارتهای بانکی عضو شتاب امکانپذیر است.
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد. همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • لینک دانلود امکان 10 بار دانلود در 48 ساعت آینده را دارد، لذا باید طی 48 ساعت آینده نسبت به دریافت کامل فایل اقدام نمایید. پس از اتمام بازه 48 ساعتی، فایل فوق به صورت خودکار از روی سرور پاک شده و دریافت شده تلقی می شود.
  • در صورت وجود هر گونه مشکل در فایل دانلود شده، حداکثر تا 24 ساعت، از طریق تماس با ما اطلاع دهید تا شکایت شما مورد بررسی قرار گیرد.