پاورپوینت برنامه فیزیکی، استاندارد ها و سرانه های موزه ۱۱۰ اسلاید


در حال بارگذاری
۷ مرداد ۱۳۹۶
پاورپوینت
19.6 MB
110 اسلاید
440 بازدید
۷.۰۰۰ تومان
خرید

دانلود پاورپوینت برنامه فیزیکی، استاندارد ها و سرانه های موزه ۱۱۰ اسلاید به صورت کامل و جامع 

برنامه فیزیکی، استاندارد ها و سرانه های موزه

مقدمه :

موزه ها، در جهان متمدن، پایگاه های تحقیق هستند. بخش پژوهشی وپشتوانه تحقیقی و آموزشی موزه ها پشتوانه رساله ها و تذکره های علمی است. همین پشتوانه است که اهمیت دارد نه صرفا خود اشیا و ویترین ها. این همه جماعت می روند و لوح ها و سنگ نوشته ها را می بینند.نه می توانند بخوانند و نه اگر بخوانند می توانند از اصل موضوع سر درآورند.

موزه، در اساس، مکانی است برای فرهیختگان و یا دانش طلبان و آگاهی جویندگان.

 موزه، در قاموس صحیح خود نوعی آزمایشگاه است. دانشجویان را می برند به موزه و کلاس درس را درکنار اشیا برگزار می کنند. تا آنها تجسمی روان تر و عینی تر از موضوع درس داشته باشند. هنرجو با معلم و مربی اش می رود به موزه و تابلو های متنوع قربانی کردن اسماعیل را از دید رافایل و وروبلیف و دیگران می بیند تا تفاوت نگرش های حاکم در دوره های مختلف نسبت به انسان را بشناسد. این نوع شناختن ها را در کتاب ها نمی شود یافت حتی در شبکه های دیجیتالی هم. اما درموزه این امکان هست که آدمیزاد <حس> کند دوره و زمانه ای را.موزه باید فضای لازم برای این جمع شدن ها و باهم دیدن ها را داشته باشد. فضا باید نوعی فضای آموزشی باشد تا فضای تشریفاتی و حریم دار.

برنامه فیزیکی، استاندارد ها و سرانه های موزه
  راهنمای خرید:
  • پرداخت با کلیه کارتهای بانکی عضو شتاب امکانپذیر است.
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد. همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • لینک دانلود امکان 10 بار دانلود در 48 ساعت آینده را دارد، لذا باید طی 48 ساعت آینده نسبت به دریافت کامل فایل اقدام نمایید. پس از اتمام بازه 48 ساعتی، فایل فوق به صورت خودکار از روی سرور پاک شده و دریافت شده تلقی می شود.
  • در صورت وجود هر گونه مشکل در فایل دانلود شده، حداکثر تا 24 ساعت، از طریق تماس با ما اطلاع دهید تا شکایت شما مورد بررسی قرار گیرد.