پاورپوینت بام سبز ۲۷ اسلاید (پروژه درس تنظیم شرایط محیطی)


در حال بارگذاری
۱۱ شهریور ۱۳۹۶
پاورپوینت
6.2 MB
27 اسلاید
۳.۰۰۰ تومان
خرید

دانلود پروژه درس تنظیم شرایط محیطی با موضوع (بام سبز) ۲۷ اسلاید

پاورپوینت بام سبز

فهرست :

پیشگفتار

مقدمه

بام سبز چیست

پیشینه بام سبز

بام سبز در بابل قدیم

تفاوت شکلی بام های سنتی با جدید

انواع بام های سبز

مقایسه سیستم بام سبز فشرده و سیستم بام سبز گسترده

نمونه ای از بام سبز فشرده

اجزای تشکیل دهنده بامهای سبز

فواید بام سبز

هزینه های اجرای بام سبز

وضعیت بام سبز در ایران

نتیجه گیری

پاورپوینت بام سبز

پیشگفتار

بام سبز یکی از رویدادهای مهم و نوین شهرسازی به شمار می اید. که می تواند زندگی انسانها را به شرایط طبیعی نزدیک تر کند. بامهای سبز می توانند در بالا بردن کیفیت هوا و کاهش دمای متوسط شهرها موثر باشند.بام سبز در راستای معماری پایدار قرار دارد که می توان به این موارد اشاره کرد: کاهش مصرف انرژی- ذخیره انرژی- کاهش مصرف انرژی های فسیلی از دیگر موارد کاربرد : سکونتگاه حیات وحش- زیبا سازی فضای شهری- تامین بخشی از نیاز غذایی و… اما مهم ترین تاثیر ان در جلوگیری یا کاهش تغییر اقلیم می باشد.

 پاورپوینت بام سبز

مقدمه

تاثیرات نامطلوب (بدکردن هوا، بالارفتن دما و جزیره های گرمایی) را میتوان توسطافزایش سبزه ها و گیاهان در سطح شهر درسقف ساختمانها کاهش داد. بعلاوه گیاهان و بوته های استفاده شده بر روی سقفها، میتوانند تا حد زیادی از تبادل حرارت اتاقها با محیط بیرون جلوگیری کنند

شهرهای امروزی علیه ساکنان و نابودی محیط زیست بشر به پیش می روند. بناهایکم ارتفاع همراه باغچه، جای خود را به بناهای چند طبقه و برج ها ی قارچ گونه یبدون نمودی از طبیعت داده اند و نواحی مجاور بناها نیز، به کاربری هایی مانند جاده ها و یا پارکینگ ها اختصاص داده می شوند. از سوی دیگر برای کاهش هزینه ها و بدست آوردن سود بیشتر در ساخت بناها، درصد اختصاصی به محیط های  سبز به شیوه های مختلف به زیربنای کل بنا افزوده می شود .  پاورپوینت بام سبز

  راهنمای خرید:
  • پرداخت با کلیه کارتهای بانکی عضو شتاب امکانپذیر است.
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد. همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • لینک دانلود امکان 10 بار دانلود در 48 ساعت آینده را دارد، لذا باید طی 48 ساعت آینده نسبت به دریافت کامل فایل اقدام نمایید. پس از اتمام بازه 48 ساعتی، فایل فوق به صورت خودکار از روی سرور پاک شده و دریافت شده تلقی می شود.
  • در صورت وجود هر گونه مشکل در فایل دانلود شده، حداکثر تا 24 ساعت، از طریق تماس با ما اطلاع دهید تا شکایت شما مورد بررسی قرار گیرد.