فن آوری قالب های عایق ماندگار مسطح عمودی icf


در حال بارگذاری
۲۰ مرداد ۱۳۹۶
پاورپوینت
55.2 MB
41 اسلاید
۵.۰۰۰ تومان
خرید

دانلود پاورپوینت فن آوری قالبهای عایق ماندگار مسطح عمودی icf

به همراه سه فیلم از مراحل اجرا و آزمایش
تعداد اسلاید: ۴۱

مقدمه :

ساخت مسکن به صورت صنعتی و در مقیاس انبوه در حداقل زمان یکی از راههای برون رفت از معضل مسکن در کشور و در نتیجه کاهش قیمت آن خواهد بود . در صورتیکه این انبوه سازی مزایای دیگری از قبیل صرفه جویی در قیمت تمام شده ، کاهش مصرف انرژی ، افزایش آستانه آسایش ساکنین و … را به همراه داشته باشد میتواند کمک شایانی به اقتصاد کشور و خانوارها و بویژه خانوارهای کم درآمد نماید .

از میان این روشهای تولید انبوه و صنعتی ، ساختِ ساختمان به روش قالبهای عایق ماندگار یکی از روشهای ارزشمند و پیشرفته در آمریکا و اتحادیه اروپا میباشد که با توجه به سازگاری ماهیت و روش اجرای آن با آیین نامه ها و مقررات ملی ساختمان ایران میتواند یکی از بهترین روشها جهت تولید انبوه مسکن در ایران اسلامی باشد .در این راستا ذیلا بصورت بسیار مختصر به معرفی این روش پرداخته میشود :

 فن آوری قالب های عایق ماندگار

۱- تاریخچۀ استفاده از قالبهای عایق ماندگار

از این روش در سال ۱۹۶۶ برای اجرای فونداسیونها در آمریکا استفاده گردید که با تعمیم آن به اجرای کل سازه در سال ۱۹۶۸ اولین ساختمان با این سیستم اجرا گردید. این سیستم یکی از روشهای متداول در امر تولید صنعتیِ ساختمان در کشورهای پیشرفته میباشد بگونه ای که در حال حاضر تعداد زیادی از شرکتهای تولیدی در کشورهایی چون آمریکا ، کانادا، اتحادیه اروپا، نیوزیلند و استرالیا با این روش به تولید انبوه مسکن اشتغال دارند . فن آوری قالبهای عایق ماندگار عمودی یک فن آوری آمریکایی بوده که مورد تایید و تشویق سازمان مسکن و توسعۀ شهری ایالات متحده آمریکا می باشد.

فن آوری قالب های عایق ماندگار

  راهنمای خرید:
  • پرداخت با کلیه کارتهای بانکی عضو شتاب امکانپذیر است.
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد. همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • لینک دانلود امکان 10 بار دانلود در 48 ساعت آینده را دارد، لذا باید طی 48 ساعت آینده نسبت به دریافت کامل فایل اقدام نمایید. پس از اتمام بازه 48 ساعتی، فایل فوق به صورت خودکار از روی سرور پاک شده و دریافت شده تلقی می شود.
  • در صورت وجود هر گونه مشکل در فایل دانلود شده، حداکثر تا 24 ساعت، از طریق تماس با ما اطلاع دهید تا شکایت شما مورد بررسی قرار گیرد.