دانلود مطالعات و رساله مجتمع فرهنگی- تفریحی ۱۰۴ ص فایل ورد


در حال بارگذاری
۱۴ خرداد ۱۳۹۶
فایل ورد
30 MB
104 صفحه
۵.۰۰۰ تومان
خرید

دانلود مطالعات و رساله معماری با عنوان مجتمع فرهنگی- تفریحی ۱۰۴ صفحه فایل ورد

 

چکیده

کشور ایران با قدمت چندین هزارساله و پشتوانه فرهنگی غنی همیشه در طول تاریخ در زمینه فرهنگ و هنر در دنیا مشهور بوده است و انسان های بزرگی از این مرز و بوم برخاستند.

زندگی مردمان هرجا با فرهنگشان پیوند ناگسستنی دارد و در بستر آن معنا پیدا می کند لذا برای ترقی و تعالی فرهنگ پرداختن به زیر ساخت های فرهنگی ضروری است. که یکی از آن ابنیه فرهنگی است که شکل و نمای ساختمان آن نیز باید تجلی فرهنگ مردمی باشد که در آن شکل گرفته است.

زندگی صنعتی و پر مشغله ی امروزه همواره با اشغال هر چه بیشتر زمین توسط فضاهای صنعتی و تولیدی سهم کمتری را برای استراحت و تفریح افراد جامعه قائل شده است . این مشکل برنامه ریزی را به سمت استفاده از فضاهای تفریحی و بدون آلودگی در شهرها و بستر طبیعی سوق داده است . این مکانها که اکثراً به عنوان فضاهای تنفس شهرها در نظر گرفته شده اند ، از قابلیت های زیادی برای جذب گردشگران داخلی و خارجی برخوردارند . همزمان با توجه به امر گردشگری و پذیرش گردشگران داخلی و خارجی مسایل فرهنگی برای این افراد نیز مهم جلوه می کند .

با رشد سریع جمعیت رشد سریع شهر نشینی شرایط جدیدی در زندگی مردم ایجاد می شود که این شرایط خود نیازهای جدیدی را به دنبال خواهد داشت. در روند این تغییر تحولات و رشد فرهنگ در کنار آن رشد خلاقیت ها و نیز پر نمودن اوقات فراغت جوانان از جنبه های مهم زندگی محسوب می شود. در این بین نیاز به احداث یک فضای فرهنگی تفریحی در شهر یاسوج و کلیه شهرها بسیار نمایان می باشد.

 

فهرست مطالب :

فصل اول: معرفی استان کهگیلویه و بویر احمد

فصل دوم : مطالعات اولیه

فصل سوم : بررسی چند نمونه فرهنگسرا

فصل چهارم : برنامه فیزیکی

فصل پنجم : بررسی و تحلیل سایت

 

توجه :

لطفا از این پروژه در راستای تکمیل مطالعات و تحقیقات خود استفاده نمایید و از ارایه مستقیم این پروژه به عنوان پایان نامه و یا پروژه تخصصی ، خودداری فرمایید.

  راهنمای خرید:
  • پرداخت با کلیه کارتهای بانکی عضو شتاب امکانپذیر است.
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد. همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • لینک دانلود امکان 10 بار دانلود در 48 ساعت آینده را دارد، لذا باید طی 48 ساعت آینده نسبت به دریافت کامل فایل اقدام نمایید. پس از اتمام بازه 48 ساعتی، فایل فوق به صورت خودکار از روی سرور پاک شده و دریافت شده تلقی می شود.
  • در صورت وجود هر گونه مشکل در فایل دانلود شده، حداکثر تا 24 ساعت، از طریق تماس با ما اطلاع دهید تا شکایت شما مورد بررسی قرار گیرد.