درباره نیو فایل

 

وبسایت نیو فایل : مرجعی است برای دانلود انواع  پروژه، مقـاله و تحـقیـق دانشجویی و فایل های آموزشی و همچنین دانلود انواع محصولات مورد نیاز برای راه اندازی سایت های حرفه ای (قالب ها، افزونه ها و اسکریپت ها)

⚠️ انواع محصولات مورد نیاز برای راه اندازی سایت های حرفه ای.

در اینجا می توانید به صد ها آیتم مختلف دسترسی داشته باشید. قالب های وردپرس، قالب های ووکامرس، قالب های راستچین شده، قالب جوملا و سیستم های فروشگاهی از جمله پرستاشاپ، اپن کارت و مجنتو و در نهایت قالب های HTML حرفه ای برخی از محصولات نیو فایل را در دسته قالب ها تشکیل میدهند.
در اینجا میتوانید محصولات دیگری مانند انواع اسکریپت، افزونه وردپرس، افزونه های جوملا و سایر محصولات را نیز بیابید.
دسترسی به همه این موارد تنها با تهیه یک اشتراک ماهانه ارزان قیمت برای شما میسر است. شما میتوانید همین حالا اشتراک ویژه را تهیه کرده و به دانلود محصولات سایت مشغول شوید.

⚠️انواع محصولات دانشجویی اعم از پروژه، مقـاله و تحـقیـق دانشجویی و فایل های آموزشی

تمام کوشش تیم ما بر این است که توانسته باشیم با ارائه مطالب، پروژه، مقـاله و تحـقیـق دانشجویی و فایل های آموزشی کاملا مفید و کاربردی در مقاطع تحصیلی کاردانی ، کارشناسی ، ارشد  و دکترا در رشته های مختلف با هدف ارائه خدمات آنلاین دانشجویی در فضای مجازی و بستر اینترنت قدمی در جهت راحتی کاربران در دسترسی به مطالب داشته باشیم.

امید است که مشتریان وفادار و کاربران گرامی که همواره حامی این مرکز بوده و هستند با نظرات، انتقادات و پیشنهادات خود ما را در جهت بهبود کیفیت خدمات رسانی یاری رسانند.

تمامی محصولات این فروشگاه جهت افزایش معلومات دانشجویان و همچنین مطالعه و کسب دانش است و نه استفاده مستقیم و کپی برداری از آن.

هر شخصی که فکر میکند هر یک از این محصولات فروشگاه صاحب اثرشان شما هستید و بدون کسب اجازه در این فروشگاه درج شده است، با ما تماس گرفته تا در اسرع وقت نسبت به بررسی و حذف این محصول اقدام نماییم.